معاینه چشم1

  • معاینه عینک

  • تنومتری

روش گرفتن وقت معاینه و ملاقات در مطب با استفاده از سامانه جدید نوبت دهی:

توجه داشته باشید که برای گرفتن وقت در این سامانه٬ چه از راه اینترنت و چه استفاده از تلفن٬ شماره تلفن همراه (موبایل) خود که همواره در اختیارتان است و نیز شماره کارت ملی بیمار و شماره پرونده بیمار را در دسترس داشته باشید٬ زیرا با شروع فرایند وقت دهی٬ زمان محدودی (حدود ۵ دقیقه) فرصت دارید تا پروسه را به پایان ببرید.
لطفا سعی کنید در روز مراجعه به مطب برای معاینه٬ اندکی زودتر از زمان ثبت شده خود را به مطب برسانید٬ در ضمن قابل ذکر است که وقت داده شده به شما٬ زمان حضور شما در مطب است و معاینه شما با تاخیر و مطابق شماره ترتیبی که در مطب دریافت میکنید صورت خواهد گرفت. از شکیبائی و رعایت سکوت و نظم اتاق انتظار که به عمل می آورید٬ سپاسگزاریم.

با کلیک بروی عنوان همین متن٬ وارد صفحه سامانه وقت دهی می شوید.

روش دیگر: با انتخاب آدرس نوبت گیری  nobat.kidseyedoctor.com   و درج آن در آدرس بار مرورگر خود ( گوگل کروم google chrome و یا فایرفاکس firefox  ) وارد سامانه نوبت دهی ما شوید در برگ باز شده از این سامانه٬ روی نوشته سبز رنگ "شروع نوبت دهی" کلیک کنید٬ وارد صفحه "انتخاب خدمت" خواهید شد.
در این صفحه٬ اگر برای اولین بار مراجعه میکنید و یا برای معاینات دوره ای و چک آپ معمولی٬ یا معاینه برای عینک و موارد دیگر اقدام به گرفتن وقت میکنید٬ نوشته "نوبت ویزیت" را برگزیده و اگر آزمایشها و تهیه عکسهایی از چشم برایتان پیشنهاد شده بوده و آنها را آماده کرده اید٬ نوشته "معاینه مجدد با جواب تستها" را انتخاب نمایید.
در صفحه باز شده با کلیک کردن نام پزشک٬ وارد صفحه "انتخاب زمان" خواهید شد. درجدول "انتخاب تاریخ" یکی از روزهایی را که با رنگ مشکی است - یعنی در آنروز وقت خالی وجود دارد - کلیک کنید (روزهایی که برنگ قرمز یا نارنجی نشان داده میشوند٬ یا روز کاری مطب نبوده و یا وقتهای آنروز پر شده است). در کنار همین جدول ساعتهای قابل انتخاب باز شود. ساعتی را که مناسب میدانید برگزینید. برای تایید درستی کار٬ مربعی در پائین باز میشود. کدی را که در کنار آن ظاهر شده در کادر خالی وارد کنید. با انتخاب مستطیل آبی رنگ با کلمه "بعدی" صفحه تکمیل فرم برایتان باز میشود.
هر روز٬که وارد بخش انتخاب تاریخ شوید٬ روزهای وقت دهی را تا یک ماه و نیم بعد٬ مشاهده میکنید. بهتر است برای هر زمانی که میخواهید وقت بگیرید٬ ۴۵ روز زودتر٬ اقدام نمایید. در روال قبلی٬ گرفتن وقت فقط در دو هفته ابتدای هر ماه امکان پذیر بود ولی در روش فعلی در هر روز ماه میتوانید اقدام نمایید.
در صفحه " تکمیل فرم" نام کامل بیمار و شماره کارت ملی بیمار(این شماره ملی برای شناسایی بیمار در تمام مدارک ما ضروری است لذا با دقت و صحیح وارد کنید) و شماره تلفن همراه بیمار و یا تلفن همراه خودتان را که همیشه در دسترس است٬ وارد کنید. با این شماره همراه٬ پیغام تایید وقت گرفته شده و نیز پیغام های لازم برای شما ارسال میشود بنابراین وارد کردن دقیق و صحیح شماره تلفن همراه ضروری است. در مستطیل توضیحات میتوانید شماره پرونده بیمار ( اگر قبلا نزد ما پرونده دارید) و مطالب دیگری که لازم میدانید٬ یادداشت کنید. قسمتهای ستاره دار باید حتما پر شوند وگرنه وارد صفحه بعدی نمیشوید.
آخرین برگ٬ قبض نوبت شماست که مشخصات شما و وقت گرفته شده و شماره پیگیری که برای هراقدام بعدی به آن نیاز دارید در آن درج شده است. این برگ را حفظ (save) و یا پرینت کنید و برای روز مراجعه به مطب آنرا همراه داشته باشید. (میتوانید save شده این برگ و یا عکس آنرا که با موبایل خود از مونیتور کامپیوتر تهیه میکنید همراه بیاورید.) اگر تا دو روز قبل از زمان مراجعه به مطب خواستید وقت گرفته شده را حذف و یا عوض کنید٬ در صفحه "سامانه نوبت دهی" با انتخاب بخش "حذف و پیگیری نوبت" میتوانید اقدام نمایید. ------------------------------------------------         ------------------------------------------
.
با استفاده از تلفن مطب : ۷۷ ۸۷ ۲۶ ۲۲ (۰۲۱) نیز میتوانید اقدام به گرفتن وقت نمایید. وارد کردن شماره تلفن همراه در این روش الزامی است. در بکار بردن تلفن٬ بخش "ارتباط با منشی" را فقط زمانی که پرسش ضروری از منشی دارید و یا حادثه خطرناکی برای خود یا عزیزانتان پیش آمده باشد انتخاب و مورد را با منشی در میان بگذارید. با پیگیری مراحل مختلفی که به ترتیب در اختیارتان گذاشته میشود٬ وقت مورد نظر برایتان ثبت میگردد. تا سه انتخاب برای روز و ساعت به شما پیشنهاد میشود و اگر مناسب نبودند شما را به مراجعه به سایت و بکار بردن روش بالا که بطور کامل توضیح داده شد راهنمایی میکند. -----------------------------------------                   ---------------------------------------
.
اگر برای گرفتن وقت ملاقات و معاینه در مطب٬ مطالبی دارید که میخواهید با ما در میان بگذارید٬ و به دستگاه فکس (Fax) دسترسی دارید٬ به شماره فکس ما       ۹۶۵۵ ۸۹۷۸ ۰۲۱    پیغام نوشتاری خود را ارسال نمائید. متن فکس باید شامل موارد زیر باشد تا مورد بررسی قرار گیرد٬ از پذیرفتن پیغامهای بدون مشخصات زیر معذوریم.
نام و نام خانوادگی بیمار:                شماره پرونده(اگر نزد ما پرونده دارید)     
شماره تلفن موبایل:              علت درخواست وقت مراجعه به مطب:                                
شماره کارت ملی بیمار:                        
 هرآنچه بیشتر
که میخواهید با ما در میان بگذارید:                                                                     
----------------------------    -------------------------------------
.
برای بیماران محترمی که مورد عمل جراحی قرار میگیرند٬ پیغامی به تلفن همراه آنان ارسال شده و زمان اولین معاینه بعداز جراحی اعلام خواهد شد. -------------------------------------------               -----------------------------------------
.
برای ورود به صفحه ویژه سامانه وقت دهی ما٬ عنوان همین متن را کلیک کنید و در برگ سامانه باز شده٬  " شروع نوبت دهی "  را باز کرده ادامه بدهید.

بیماران محترمی که بعلت داشتن انحراف چشم(استرابیسم) و یا آب مروارید(کاتاراکت) میخواهند وقت ملاقات و معاینه بگیرند٬ میتوانند فرم مربوطه با عنوان "استرابیسم(انحراف چشمی)  و یا فرم کاتاراکت(آب مروارید)" را در بین فرم ایمیل های موجود انتخاب٬ پر و ارسال دارند. ما زمان مناسبی را انتخاب و ثبت و  وقت تعیین شده را با  sms  به تلفن موبایل آنان٬ اطلاع میدهیم
این فرم را فقط درصورتی که بیمار انحراف چشمی دارد پرکنید٬ مختصری از چگونگی انحراف چشمی بیمار را در داخل کادر مرقوم فرمائید.*

نام و نام خانوادگی بیمار:*

شماره کارت ملی بیمار:*

شماره تلفن همراه برای ارتباط سامانه نوبت دهی با شما:*

شماره پرونده بیمار (اگر نزد ما پرونده دارند با دقت داخل کادر بنویسید و اگر برای اولین با مراجعه میکنید عدد صفر را مرقوم فرمائید)*

آدرس ایمیل خود را برای دریافت پاسخ ما داخل کادر بنویسید:

آب مروارید یا کاتاراکت

این فرم را فقط برای بیماری که آب مروارید دارد پر و ارسال نمایید. مدت کاهش بینایی بر اثر آب مروارید را در این کادر بنویسید.*

نام و نام خانوادگی بیمار:*

شماره پرونده -درصورتی که نزد ما پرونده دارید - اگربرای اولین بار مراجعه میکنید عدد صفر بگذارید.*

شماره تلفن همراه برای ارتباط سامانه نوبت دهی با شما:*

شماره کارت ملی بیمار:*

آدرس ایمیل: ( اگر دارید)

درصورت تمایل میتوانید شماره فکس خود را برای دریافت جواب به همراه کد شهر٬ اینجا بنویسید.

آمادگی مدارک و آزمایشهای قبل از جراحی

تست قبل از جراحی

لطفا نوع جراحی را نام ببرید.مانند: انحراف چشم - آب مروارید - عمل پلک - آب سیاه و ...

نام و نام خانوادگی بیمار:*
شماره پرونده بیمار:*
سن بیمار:*

محل آپلود کردن فایل اسکن شده-از تستهای قبل از عمل: (در روز مراجعه به مطب برای دریافت برگ پذیرش برای جراحی حتما اصل مدارک را همراه داشته باشید.)
تلفن تماس بیمار:*
آدرس ایمیل خود را برای دریافت پاسخ ما داخل کادر بنویسید:

با نوشتن آدرس پست الکترونیکی خود پاسخ ما را زودتر دریافت خواهید نمود. هر روز ایمیل خود را کنترل کنید و در صورت نبودن پاسخ ما قسمت اسپم spam و یا جانک junk mail را هم بررسی نمایید.

نام و نام خانوادگی بیمار:*

شماره پرونده بیمار (اگر بار اول مراجعه به مطب ما است عدد صفر را وارد کنید.*

سن بیمار (سال):*

شماره تلفن همراه(موبایل):*

شماره کارت ملی بیمار:*

علت درخواست وقت نزدیک را (کوتاه و رسا) بنویسید:*

آدرس ایمیل خود را برای دریافت پاسخ ما(برای مواردی که توضیح لازم داشته باشد) داخل کادر بنویسید:*

از بین رفتن ناگهانی دید چشم, ضرب دیدگی چشم, پارگی با اشیاء تیز و برنده, خونریزی در سفیدی یا پلکها یا خونریزی داخل چشم, موارداورژانس چشمی هستند. با برخورد با چنین مواردی این فرم را پر و ارسال نمایید

نام و نام خانوادگی:*

شماره پرونده:*

این بخش ویژه بیمارانی است که نزد ما پرونده دارند. اگر میخواهید برای اولین بار بعلت یک مورد اورژانس پذیرفته شوید حتماً تماس تلفنی و یا حضوری داشته باشید.

سن بیمار:*

شماره تلغن موبایل یا تلفن ثابت*

آدرس ایمیل:*

علّت درخواست وقت اورژانس- فوری- ( حتما یکی از موارد را که منطبق با مشکل شما است انتخاب کنید در صورت عدم انتخاب درخواست شما بررسی نمیشود ):
اگر مشکل شما در لیست بالا نیست با انتخاب "**- هیچکدام" در جوابهای گروه بالا - مورد خود را در این کادر توضیح دهید:

اگر تستهائی را برای بررسی بما تحویل داده اید - این پرسشنامه را پر و ارسال نمائید.

نام و نام خانوادگی بیمار:*

شماره پرونده بیمار:*

شماره کارت ملی بیمار:*

شماره تلفن قابل دسترسی سریع به شما*

تمام موارد بالا را حتما جواب دهید وگرنه نامه شما ارسال نمیشود. متشکریم.

آدرس ایمیل خود را بنویسید:

با نوشتن آدرس ایمیل پاسخ ما و تعیین وقت ملاقات با نتیجه تستها را زودتر دریافت خواهید کرد. لطفا ایمیل خود را هر روز کنترل کنید و برگ اسپم spam یا جانک Junk mail را نیز بررسی نمایید.

چه نوع تستی را بما تحویل داده اید:
اگر مدارکی دارید که بما تحویل نداده اید میتوانید عکس یا اسکن آنها را برای بررسی - در اینجا برای ما بفرستید