پرینت
روش گرفتن وقت معاینه و ملاقات در مطب با استفاده از سامانه جدید نوبت دهی

توجه داشته باشید که برای گرفتن وقت در این سامانه٬ چه از راه اینترنت و چه استفاده از تلفن٬ شماره تلفن همراه (موبایل) خود که همواره در اختیارتان است و نیز شماره کارت ملی بیمار و شماره پرونده بیمار را در دسترس داشته باشید٬ زیرا با شروع فرایند وقت دهی٬ زمان محدودی (حدود ۵ دقیقه) فرصت دارید تا پروسه را به پایان ببرید. 
لطفا سعی کنید در روز مراجعه به مطب برای معاینه٬ اندکی زودتر از زمان ثبت شده خود را به مطب برسانید٬ در ضمن قابل ذکر است که وقت داده شده به شما٬ زمان حضور شما در مطب است و معاینه شما با تاخیر و مطابق شماره ترتیبی که در مطب دریافت میکنید صورت خواهد گرفت. از شکیبائی و رعایت سکوت و نظم اتاق انتظار که به عمل می آورید٬ سپاسگزاریم. 

با کلیک بروی عنوان همین متن٬ ویا "سامانه جدید نوبت دهی" وارد برنامه وقت دهی ما می شوید.

روش دیگر: با انتخاب آدرس نوبت گیری  nobat.kidseyedoctor.com   و درج آن در آدرس بار مرورگر خود ( گوگل کروم google chrome و یا فایرفاکس firefox  ) وارد سامانه نوبت دهی ما شوید در برگ باز شده از این سامانه٬ روی نوشته سبز رنگ "شروع نوبت دهی" کلیک کنید٬ وارد صفحه "انتخاب خدمت" خواهید شد. 
در این صفحه٬ اگر برای اولین بار مراجعه میکنید و یا برای معاینات دوره ای و چک آپ معمولی٬ یا معاینه برای عینک و موارد دیگر اقدام به گرفتن وقت میکنید٬ نوشته "نوبت ویزیت" را برگزیده و اگر آزمایشها و تهیه عکسهایی از چشم برایتان پیشنهاد شده بوده و آنها را آماده کرده اید٬ نوشته "معاینه مجدد با جواب تستها" را انتخاب نمایید. 
در صفحه باز شده با کلیک کردن نام پزشک٬ وارد صفحه "انتخاب زمان" خواهید شد. درجدول "انتخاب تاریخ" یکی از روزهایی را که با رنگ مشکی است - یعنی در آنروز وقت خالی وجود دارد - کلیک کنید (روزهایی که برنگ قرمز یا نارنجی نشان داده میشوند٬ یا روز کاری مطب نبوده و یا وقتهای آنروز پر شده است). در کنار همین جدول ساعتهای قابل انتخاب باز شود. ساعتی را که مناسب میدانید برگزینید. برای تایید درستی کار٬ مربعی در پائین باز میشود. کدی را که در کنار آن ظاهر شده در کادر خالی وارد کنید. با انتخاب مستطیل آبی رنگ با کلمه "بعدی" صفحه تکمیل فرم برایتان باز میشود. 
هر روز٬که وارد بخش انتخاب تاریخ شوید٬ روزهای وقت دهی را تا یک ماه و نیم بعد٬ مشاهده میکنید. بهتر است برای هر زمانی که میخواهید وقت بگیرید٬ ۴۵ روز زودتر٬ اقدام نمایید. در روال قبلی٬ گرفتن وقت فقط در دو هفته ابتدای هر ماه امکان پذیر بود ولی در روش فعلی در هر روز ماه میتوانید اقدام نمایید. 
در صفحه " تکمیل فرم" نام کامل بیمار و شماره کارت ملی بیمار(این شماره ملی برای شناسایی بیمار در تمام مدارک ما ضروری است لذا با دقت و صحیح وارد کنید) و شماره تلفن همراه بیمار و یا تلفن همراه خودتان را که همیشه در دسترس است٬ وارد کنید. با این شماره همراه٬ پیغام تایید وقت گرفته شده و نیز پیغام های لازم برای شما ارسال میشود بنابراین وارد کردن دقیق و صحیح شماره تلفن همراه ضروری است. در مستطیل توضیحات میتوانید شماره پرونده بیمار ( اگر قبلا نزد ما پرونده دارید) و مطالب دیگری که لازم میدانید٬ یادداشت کنید. قسمتهای ستاره دار باید حتما پر شوند وگرنه وارد صفحه بعدی نمیشوید. 
آخرین برگ٬ قبض نوبت شماست که مشخصات شما و وقت گرفته شده و شماره پیگیری که برای هراقدام بعدی به آن نیاز دارید در آن درج شده است. این برگ را حفظ (save) و یا پرینت کنید و برای روز مراجعه به مطب آنرا همراه داشته باشید. (میتوانید save شده این برگ و یا عکس آنرا که با موبایل خود از مونیتور کامپیوتر تهیه میکنید همراه بیاورید.) اگر تا دو روز قبل از زمان مراجعه به مطب خواستید وقت گرفته شده را حذف و یا عوض کنید٬ در صفحه "سامانه نوبت دهی" با انتخاب بخش "حذف و پیگیری نوبت" میتوانید اقدام نمایید. ------------------------------------------------         ------------------------------------------ 
.
با استفاده از تلفن مطب : ۷۷ ۸۷ ۲۶ ۲۲ (۰۲۱) نیز میتوانید اقدام به گرفتن وقت نمایید. وارد کردن شماره تلفن همراه در این روش الزامی است. در بکار بردن تلفن٬ بخش "ارتباط با منشی" را فقط زمانی که پرسش ضروری از منشی دارید و یا حادثه خطرناکی برای خود یا عزیزانتان پیش آمده باشد انتخاب و مورد را با منشی در میان بگذارید. با پیگیری مراحل مختلفی که به ترتیب در اختیارتان گذاشته میشود٬ وقت مورد نظر برایتان ثبت میگردد. تا سه انتخاب برای روز و ساعت به شما پیشنهاد میشود و اگر مناسب نبودند شما را به مراجعه به سایت و بکار بردن روش بالا که بطور کامل توضیح داده شد راهنمایی میکند. -----------------------------------------                   ---------------------------------------
.
برای بیماران محترمی که مورد عمل جراحی قرار میگیرند٬ پیغامی به تلفن همراه آنان ارسال شده و زمان اولین معاینه بعداز جراحی اعلام خواهد شد. -------------------------------------------               -----------------------------------------
.
برای ورود به صفحه ویژه سامانه وقت دهی ما٬ عنوان همین متن را کلیک کنید و در برگ سامانه باز شده٬  " شروع نوبت دهی "  را باز کرده ادامه بدهید.