پرینت
نوشته پیش رو٬ راهنمای همراه با تصویر برگهای متوالی سامانه نوبت دهی وقت ملاقات و معاینه در مطب٬ برای مراجعین محترم میباشد. لطفا ابتدا این متن را به دقت مطالعه کنید و با بخاطر سپردن چگونگی پر کردن بخشهای مختلف آن٬ سامانه وقت دهی را با کلیک کردن اینجا باز کرده و قدم بقدم پیش بروید. Click here to get an appointment

قبل از شروع فرآیند گرفتن نوبت٬ شماره کارت ملی بیمار٬ شماره پرونده بیمار(اگر نزد ما قبلا پرونده پزشکی دارند) و شماره تلفن موبایل فعالی را که بتوانید با آن تاییدیه گرفتن نوبت و اطلاعیه های ما را دریافت کنید٬ در دسترس داشته باشید. زیرا با شروع نوبت دهی٬ فقط حدود ۵ دقیقه فرصت دارید که اطلاعات درخواستی را صفحه به صفحه وارد کنید.

توجه داشته باشید که وقتها به تدریج و هر روز برای  ۴۵ روز آینده باز شده و آماده گرفتن وقت معاینه خواهند بود. یعنی هر روز که به سامانه مراجعه کنید با بازشدن روزهای جدید شما میتوانید برای یکماه و نیم بعد وقت ملاقات را انتخاب و ثبت نمایید.
ممکن است در مراجعات خود به سامانه روزی برای گرفتن وقت موجود نباشد در این صورت در جند روز آینده٬ هر روز به سایت و سامانه مراجعه و احتمال باز شدن روزها و ساعتهای جدید برای تعیین وقت را بررسی فرمایید.
روزهای زوج هر هفته تعدادی وقتهای جدید در روزهای مختلف (از روز مراجعه به سایت تا ۴۵ روز آینده ) باز میشود و مراجعین محترم میتوانند با سرزدن به سایت و جستجوی وقتهای جدید بازشده٬ حتی زودتراز ۴۵ روز٬ موفق به گرفتن وقت معاینه شوند.

لطفا درنظر داشته باشید که با هربار طی تمام مراحلی که در زیر توضیح داده میشود شما میتوانید فقط برای یک نفر وقت معاینه بگیرید و اگر در نظر دارید برای دو نفر٬ وقت معاینه بگیرید باید تمام مراحل زیر را از ابتدا تا انتها با نام فرد دوّم تکرار کنید و کد مجزّایی را که در اختیار شما قرار میگیرد٬ ذخیره و در روز مراجعه به مطب٬ هر دو کد را برای وقت دونفر٬ به منشی تحویل فرمایید.
لطفاً بدون ارائه کد نوبت٬ انتظار پذیرش توسط منشی مطب را نداشته باشید. اگر ۱۰ دقیقه قبل از وقت تعیین شده٬ در مطب حضور یابید٬ پذیرش بیمار شما بموقع انجام و منتظر مراجعه به اتاق معاینه میمانید. بازهم یادآوری میکنیم که "وقت داده شده به شما زمان حضور شما در مطب است و معمولاً معاینه با تاخیر صورت خواهد گرفت.

با بازکردن سامانه نوبت دهی اینترنتی مطب٬ برگ زیر را مشاهده میکنید:
در طرف چپ برگ بازشده٬ زیر عنوان "ساعت کاری" و در قسمت "خدمات" مستطیل "لطفا انتخاب کنید" را کلیک کنید. سه مورد نشان داده میشود که بسته به علت گرفتن وقت خود٬ یکی از آنها را انتخاب نموده٬ روی آن کلیک میکنید تا ساعتهای کاری را برای مورد خودتان مشاهده نمائید.
مثلا برای نوبت ویزیت (معاینه در مطب ) شکل زیر:
و برای معاینه مجدد با جواب تستها شکل زیر:
و برای مورد ملاقات برای تعیین روز جراحی٬ شکل پایین را ملاحظه خواهید کرد.
حال میخواهیم شروع به گرفتن وقت ملاقت در مطب کنیم.

در وسط صفحه و نیز در بالا و چپ صفحه٬ نوشته ای در زمینه آبی با عنوان " گرفتن نوبت " دیده میشود٬ آنرا انتخاب میکنید تا برگ مربوطه باز شود.
اینجا نوع خدمت را انتخاب میکنید. با کلیک بر روی " لطفا انتخاب کنید " سه مورد علت گرفتن نوبت دوباره نشان داده میشود. مورد خود را کلیک میکنید تا وارد مرحله بعدی شوید:
برای " نوبت ویزیت (معاینه در مطب )٬ شکل زیر باز میشود:


اگر در ماه باز شده تاریخی با رنگ مشکی ( روزی که نوبت خالی دارد ) موجود و برای شما مناسب بود انتخاب میکنید و اگر مانند تصویر بالا روزی با رنگ مشکی وجود نداشت٬ با انتخاب گیومه سمت چپ نام ماه٬ وارد تقویم ماه آینده خواهید شد.
روزهائی که به رنگ قرمز در تقویم دیده میشوند٬ روزهای کاری مطب نیستند و روزهای به رنگ نارنجی پرشده و وقت خالی ندارند و فقط از روزهائی که به رنگ مشکی (سیاه ) هستند برای گرفتن وقت میتوانید استفاده نمائید.


از بین روزهای به رنگ مشکی روز مناسبی برای خود انتخاب و کلیک کنید. در طرف چپ تقویم٬ ساعتهای خالی آن روز نمایش داده میشوند.


ساعت دلخواه خود را انتخاب و کلیک کنید. در زیر نمایش ساعتها٬ مستطیلی برای وارد کردن کد ظاهر میشود.کد نوشته شده در کنار آن کادر را وارد کرده و به صفحه بعد میروید.


این صفحه٬ برگ مشخصات بیمار خواهد بود. برای پر کردن این صفحه ۵ دقیقه وقت دارید که قبل از پایان آن باید صفحه را پر و علامت ادامه کار (  گام بعدی   ) را بزنید. اگر این زمان به اتمام برسد صفحه بسته شده به قبل برمیگردد و باید دوباره تکرار نمائید.

در کادری که با عنوان "توضیحات" ملاحظه میکنید شماره پرونده بیمار را (اگر از قبل در مطب ما پرونده دارند)٬ وارد کنید. همچنین در همین کادر هرآنچه در مورد علت درخواست وقت ملاقات به نظرتان میرسد٬ میتوانید مرقوم فرمائید.

توجه داشته باشید که اگر در صفحه مشخصات بیمار٬ موارد خواسته شده را صحیح وارد نکنید٬ صفحه بسته نشده و فرایند گرفتن نوبت٬ متوقف شده و در زیر موردی که اشکال دارد٬ به شما تذکر داده میشود.با گرفتن نوبت مطب٬ یک پیغام نوشتاری به تلفن موبایلی که شماره آنرا در مشخصات بیمار نوشته اید ارسال میشود که مشخصات بیمار و کد پیگیری و روز و ساعت نوبت گرفته شده در آن ذکر شده است. این پیغام را نگهداری کنید که در روز مراجعه کد نوبت را به منشی ارائه نمائید.


حال میتوانید با کلیک کردن همین جا٬ وارد سامانه نوبت دهی الکترونیکی مطب ما شده و اقدام به گرفتن نوبت برای یکی از سه مورد ( معاینه در مطب  -  معاینه مجدد با جواب تست ها  -  ملاقات برای تعیین روز جراحی ) نمائید.  به امید دیدار.